Komunikat po spotkaniu CZ z DGLP. - 6.10.2014

Przedstawiamy w załączeniu komunikat wydany po spotkaniu  Central Związkowych z przedstawicielami Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, które odbyło się 1-2 października 2014r. w Jedlni Letnisko. W załączeniu również załączamy uzgodnienia odnośnie paragrafu 20a i wyjaśnienie par.35 PZUP.

Szykuje się kolejna grabież Lasów Państwowych! - 27.09.2014

Wykładu ministra Macieja Grabowskiego na temat gospodarki leśnej mogli wysłuchać posłowie podczas posiedzenia Komisji Skarbu Państwa poświęconej perspektywom działania Lasów Państwowych. Minister poinformował posłów o przygotowywanej strategii Lasów Państwowych do 2030 r.

Spotkanie z Piotrem Dudą- Przewodniczącym NSZZ "Solidarność" - 26.09.2014

W dniu 20 września 2014r. odbyło się spotkanie przedstawicieli komisji zakładowych z Przewodniczącym NSZZ "Solidarność" Piotrem Dudą. Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą polową o godz. 12.00 obok nadleśnictwa Brynek. Szczegóły w aktualnościach z MSPL Katowice.

Pielgrzymka leśników na Jasną Górę. - 21.09.2014

W sobotę 20 września 2014 roku około 10 tysięcy leśników z całej Polski, w tym ok. 500 pielgrzymów z Dolnego Śląska, spotkało się na Mszy Świętej, aby podziękować za rok pracy, szukać natchnienia, umocnienia i jedności, podczas XVIII Pielgrzymki Leśników i Pracowników Ochrony Środowiska na Jasną Górę.  Szczegółowa relacja w aktualnościach MSPL Wrocław.

Posiedzenie Rady KSPL w dniu 15-16.09.2014r. - 16.09.2014

W dniach 15-16.09.2014r. odbyło się posiedzenie Rady KSPL NSZZ "Solidarność". W pierwszym dniu  w spotkaniu z członkami Rady wzięli udział zaproszeni goście w zastępstwie Dyrektora Generalnego - Wiesław Krzewina Zastępca Dyrektora ds. Strategii, Organizacji i Rozwoju, Zofia Chrempińska - Naczelnik Gabinetu Dyrektora Generalnego oraz Piotr Młynarczyk Naczelnik Infrastruktury.

Regionalne obchody 90-lecia PGL LP w Koszęcinie. - 12.09.2014

W dniu 11 września 2014r.odbyły się Regionalne obchody 90-lecia Lasów Państwowych  w Koszęcinie. W uroczystościach udział wzięli członkowie związku,  a w poczcie sztandarowym wystąpili: Janusz Wojciechowski, Damian Sieber, Krzysztod Wind członkowie  Między Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" w Brynku. Szczegóły: w linku.

Pismo do Dyrektora DGLP! - 16.08.2014

Przesyłamy w załączeniu treść pisma do Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych w sprawie umów terminowych, oraz konieczności uzgodnienia zasad wprowadzenia zmiany formy zatrudnienia po wejściu w życie ustawy.

Komunikaty! - 23.07.2014

Zamieszczamy Komunikat ze spotkania Central Zwi?zków zawodowych z przedstawicielami DGLP w dniu 18.07.2014 r. w DGLP. Ponadto przypominamy o wyja?nieniu dot. kontrowersyjnego§7 PUZP zamieszczonego od d?u?szego czasu na naszej stronie. Zamie?cili?my równie? Strategi? PGL LP  i zapraszamy do przes?ania ewentualnych uwag.

Wywiad z Przewodniczącą KSPL w Głosie lasu. - 13.07.2014

Za zgodą redakcji "Głosu Lasu" przedstawiamy wywiad z Przewodniczącą Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ"Solidarność" Grażyną Zagrobelną. Wywiad ukazał się w czerwcowym numerze Głosu Lasu - w załączeniu skan.

17250 odwiedzin strony MŚ!!! - 9.07.2014

Nasz apel o zainetersowanie się projektem Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia z dnia 06.06.2014r. przyniósł nieoczekiwany efekt -17 250 osób odwiedziło stronę zawierającą komunikat. Niestety na stronie MŚ jak i na stronie Rządowego Centrum Legislacyjnego brak jest jakiejkolwiek informacji na temat złożonych opini do projektu.

dodał: admin więcej | komentarz[0] |

Strona: « |  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  | »
[archiwum newsów | dodaj news]