Informacja KSPL - 20.03.2014

Dnia 24 marca br. odbędzie się spotkanie Dyrektora Generalnego LP z przedstawicielami organizacji związkowych w sprawach płacowych na rok 2014. Jednocześnie zamierzamy złożyć wnioski o wpisanie do PUZP znowelizowanej „Tabeli norm ochrony indywidualnej, odzieży roboczej i obuwia roboczego dla prac. PGL LP” oraz zmiany wskaźnika stawki wyjściowej. Jednocześnie oczekujemy, że zgodnie z zapowiedzią prof. Jana Szyszki, że w najbliższym czasie ukaże się komunikat PIS w sprawie skargi do Trybunału Konstytucyjnego dot. uchwalonej nowelizacji „Ustawy o lasach”,

dodał: admin więcej | komentarz[0] |
Wniosek KSPL do Dyrektora LP o udostępnienie informacji na temat finansów PGL LP - 28.02.2014

W związku z opublikowaniem w Dzienniku Ustaw poz. 222 dnia 14.02.2014r. ustawy z dnia 24 stycznia 2014r. o zmianie ustawy o lasach i wejściem w życie po upływie 14 dni od daty ogłoszenia tj. 6 marca 2014r. Krajowa Sekcja Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” wnioskuje o

Zawieszenie akcji protestacyjnej. - 26.02.2014

Przedstawiamy Komunikat KSPL NSZZ "Solidarność" w sprawie nowelizacji ustawy o lasach.

KSPL w komunikacie ukazuje obecną sytuację związaną z wprowadzeniem ustawy i decyzję zawieszenia akcji protestacyjnej do czasu orzeczenia przez Trybunał Konstytucyjny.

Pierwsze wyniki wyborów KSPL NSZZ "Solidarność" - 10.02.2014

Przedstawiamy pierwsze wyniki wyborów z Komisji Zakładowych, zgodnie z kalendarzem wyborczym wybory w ZOZ i MOZ powinny zakończyć się do 31 marca 2014r. Prosimy o nadsyłanie wyników wyborów, do administratora strony na adres e-mail : s.jezioranski@lasysolidarnosc.org.pl, będziemy je sukcesywnie zmieszczać na naszej stronie internetowej.

Ostatnia nadzieja Prezydent RP? - 31.01.2014

Przedstawiamy List do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w sprawie wprowadzanej znowelizowanej ustawy o lasach.

Pismo do Dyrektora DGLP w spr. nowelizacji ustawy! - 28.01.2014

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Pismem skierowanym do Dyrektora DGLP Adama Wasiaka. W nim pytamy się o stan finansów PGL LP, i z jakich środków Dyrektor przewiduje pobranie "daniny" na rzecz Skarbu Państwa?

Manifestacja!!!Strajk Generalny??? - 28.01.2014

Przedstawiamy Uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Delegatów KSPL NSZZ "Solidarność", który odbył się w Sękocinie Starym w dniu 22 stycznia 2014r. Podjęto między innymi uchwałę o przeprowadzeniu Manifestacji protestacyjnej pracowników PGL LP i ankiety z pytaniem o przystąpieniu do Strajku Generalnego.

Materiały wyborcze na kadencję 2014-2018 - 28.01.2014

Uwaga! Przedstawiamy w załączeniu znowelizowane dokumenty wyborcze na kadencję 2014-2018 opracowane przez Komisję Krajową NSZZ Solidarność. Dokumenty znajdują się w zakładce Bibloteka w 3 częściach. Zachęcamy Komisje Zakladowe do pobierania. Przedstawiamy również uchwały wyborcze Rady KSPL mówiące o kalendarzu wyborczym, liczbie delegatów oraz powołanie Komisji Wyborczej.

cz.2

cz.3

Opinia do projektu Ustawy do lasach.. - 19.01.2014

Przedstawiamy w załączeniu opinię Krajowego Sekretariatu Zasobów Naturalnych Ochrony Środowiska i Leśnictwa NSZZ "Solidarność" w sprawie projektu ustawy o lasach.

dodał: admin więcej | komentarz[0] |

Strona: « |  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  | »
[archiwum newsów | dodaj news]