Dr Green Prime 0,2 kg - specyfikacja

Nawóz Dr Green Prime jest przeznaczony do zaprawiania ziaren zbóż, rzepaku, łubinu, grochu, soi, słonecznika i kukurydzy. Wyróżnia się niezwykle wysoką zawartością składników mineralnych, wynoszącą aż 522 g/kg produktu. Wybierając opakowanie obejmujące 200 g nawozu, można zaprawić nawet 1000 kg nasion. Według producenta, używając produktu Dr Green Prime, można zauważyć zwiększenie masy części nadziemnej o 146%, wydłużenie korzenia o 42% oraz podwyższenie masy korzeni o 76%. Preparat ten wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością, dlatego spełnia oczekiwania nawet szczególnie wymagających rolników.

Dr Green Prime 0,2 kg - gdzie kupić?

Nawóz Dr Green Prime możesz zamówić na stronie: https://superplony.pl/pl/p/Dr-Green-Prime-0%2C2KG/1113. W sklepie superplony.pl kupisz ten produkt w konkurencyjnej cenie, która z pewnością nie nadszarpnie Twojego budżetu. Ponadto zamawiając nawóz Dr Green Prime na podanej stronie, masz pewność, że zostanie do Ciebie szybko wysłany. Za swój zakup możesz zapłacić przelewem online lub za pobraniem, czyli u kuriera przy odbiorze. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nawozu Dr Green Prime, skontaktuj się z obsługą sklepu superplony.pl, która chętnie odpowie na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości.

Dr Green Prime 0,2 kg - cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje nawóz Dr Green Prime? Informacje o jego cenie znajdziesz na stronie https://superplony.pl/pl/p/Dr-Green-Prime-0%2C2KG/1113. Zamawiając go w sklepie superplony.pl, masz pewność, że nie przepłacasz. Przedsiębiorstwo oferuje nawozy w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ponadto zapewnia szybką wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub POCZTEX. Co ważne, w sklepie superplony.pl możesz rozłożyć płatność na raty. Jest to świetna opcja szczególnie dla osób, które składają duże zamówienia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat ceny i płatności za nawóz Dr Green Prime, skontaktuj się z obsługą firmy superplony.pl.

Dr Green Prime 0,2 kg - opinie

Nawóz Dr Green Prime cieszy się bardzo dużą popularnością oraz świetnymi opiniami. Kupowany jest zarówno przez rolników indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa rolnicze. Wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością, wydajnością, a także rewelacyjnie spełnia swoje funkcje. Sprawia, że nasiona znacznie szybciej kiełkują, a dodatkowo bardzo pozytywnie oddziałuje na rozwój systemu korzeniowego roślin. Nawóz Dr Green Prime jest prosty w zastosowaniu, a ponadto zachwyca kompleksowością. Jego zakup to świetna inwestycja, co potwierdzają opinie użytkowników. Według konsumentów ten produkt zalicza się do grupy najlepszych nawozów donasiennych.